menu MENU

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Konstruktor kontenerów

Konstruktor2016-10-15Wyświetlenia: 3644 Posty: 2Zdjęcia: 0
Witam Konstruktor wszelkich konstrukcji kontenerowych szuka zleceń. Projektowałem kontenery stosowane na platformach wiertniczych używanych jako warsztaty, magazyny, używane jako podstawy pod pompy i agregaty. Wykonywałem dokumentacje techniczne dla kontenerów biurowych (tylko same ramy stalowe). Jestem na etapie projektowania kilku autorskich ram do kontenerów biurowych , które będą w odmianie bardzo ciężkiej, ciężkiej , lekkiej Dzięki swojej uniwersalności kontenery mają bardzo dużo zastosowań m.in. - na rajdach terenowych jako mobilne warsztaty, garaże, miejsca noclegowe - na wyprawach w ciężkich warunkach dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji ścian nie są straszne mrozy i upały - w produkcji peletu (można schować całą linię produkcyjną w kontenerze lub kilku kontenerach) - jako zabudowy specjalistyczne dla ratownictwa medycznego, straży pożarnej, wojska - jako podstawy do agregatów prądotwórczych i pomp. Posiadam bogate portfolio do przedstawienia technolog.konstruktor1@gmail.com

ID: 207

Re: Konstruktor kontenerów
anna jedrzejewska2018-02-02
Witam, czytalam w ogloszeniu ze jest pan konstruktorem kontenerow. Szukam sposobu aby w cenie do 18 tys zakupic kontener wygladajacy jak na zalaczonym zdjeciu (ekspozycyjny przeszklony) Czy pan jest w stanie takie cos wykonac w Bydgoszczy w tej cenie?

Re: Konstruktor kontenerów
Łukasz Mazurek2016-12-22
Proszę o kontakt 884 - 796 - 211